Firefox PHP

Witam Wszystkich, jak tam idzie nasze Phorum

Posted by Johnday 
Witam Wszystkich, jak tam idzie nasze Phorum
December 05, 2008 08:52AM
Witam Wszystkich,

Jestem teraz adminem mojego nowego forum, i jestem strasznie dumny, że udało mi się to skonfigurować...

Jednak mam potwornie dużo pytań na temat logiki forum, etc i chciałbym z kimś pogadać- może jakiś wyjadacz by się zgłosił i moglibyśmy trochę pogadać...

Pytanie pierwsze, czy można zamienić na zielonym pasku na górze Phorum na nazwę mojego forum.

Pozdrowienia,
Johnday.
Re: Witam Wszystkich, jak tam idzie nasze Phorum
December 05, 2008 11:34AM
Witam jeszcze raz,

Mam milion pytań, tylko z kategorii krótkich, czy ktoś mógłby podać maila, telefon, żebym zadał n.p. pytania o Polish mods, oraz n.p. o modyfikację maili, bo z instrukcji nic nie rozumiem.

Pozdrowienia,
Johnday.
Re: Witam Wszystkich, jak tam idzie nasze Phorum
December 07, 2008 05:47PM
Quote
Johnday
Jestem teraz adminem mojego nowego forum, i jestem strasznie dumny, że udało mi się to skonfigurować...
Zasadniczo to niewiele jest do konfigurowania, trzeba wpisać dane do bazy a resztę wyklikać.

Quote
Johnday
Pytanie pierwsze, czy można zamienić na zielonym pasku na górze Phorum na nazwę mojego forum.

Edytujesz w tym celu plik szablonu o nazwie "header.tpl"

Quote
Johnday
n.p. pytania o Polish mods, oraz n.p. o modyfikację maili, bo z instrukcji nic nie rozumiem.
A z czym masz problem ?

--
Tomasz Regdos :: www.regdos.com
Re: Witam Wszystkich, jak tam idzie nasze Phorum
December 08, 2008 05:34AM
Witam Panie Tomaszu,

Przede wszystkim ratuluję dobrego tłumaczenia aplikacji.
Poza tym mam mnóstwo pytań, na które można by pewnie odpowiedzieć w rozmowie telefonicznej.

Na razie jednak radzę sobie z pomocą angielskiego supportu i j akoś idzie.

Więcej pytań miałbym do zostosowania aplikacji profesjonalnie- do potencjalnie dużych forów, jak z licencjami, jak z supportem, etc. To pytania bardziej biznesowe niż techniczne. Technicznych też oczywiście mnóstwo, bo teraz na początek zrobiłem forum swojego budynku, czeka nas zmiana, administracji i trzeba pogadać.

Mam tylko pytanie, czy Pan zna kogoś, kto mógłby wykonać aplikację na bazie forum, niekoniecznie tego, może innego, tzn aplikację w której byłoby dużo forów...

Pozdrowienia,
MIchal.
Re: Witam Wszystkich, jak tam idzie nasze Phorum
December 10, 2008 11:45AM
Quote
Johnday
Mam tylko pytanie, czy Pan zna kogoś, kto mógłby wykonać aplikację na bazie forum, niekoniecznie tego, może innego, tzn aplikację w której byłoby dużo forów...
Nie rozumiem co chcesz uzyskać. No bo przecież na phorum może być dużo forów z katalogami, z podforami, itp.

--
Tomasz Regdos :: www.regdos.com
Re: Witam Wszystkich, jak tam idzie nasze Phorum
December 11, 2008 11:21AM
Wiem,
przepraszam za poruszenie tego tematu. To raczej na prywatną konwersację.
Postaram się z Panem skontaktowac za pomoca private mail.

Pozdrowienia dla wszystkich.
John.
Re: Witam Wszystkich, jak tam idzie nasze Phorum
April 18, 2012 10:55AM
Hello again, I got a million questions, but the categories of short, if someone could give e-mail, phone, asked me questions about the Polish example, mods, and such a modification of the mails, because the instructions do not understand. Greetings, Johnday.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login