Firefox PHP

5.2.XX po Polsku

Posted by regdos.com 
5.2.XX po Polsku
November 12, 2007 05:05PM
Po znanym już adresem [regdos.com] pojawiło się tłumaczenie na język polski do phorum w wersji 5.2.xx, jest to wersja w której zostały poprawione wszystkie tłumaczenia również te z wersji 5.1.xx, starałem sie ujednolicić zwroty, które używałem, a w czasie tłumaczenia wątpliwe rzeczy sprawdzałem w kontekście użycia. Na razie jest to główny plik językowy, w najbliższym czasie pojawią się tłumaczenia do modułów standardowych oraz dodatkowych.

Życzę miłego użytkowania oraz czekam na wszelkie uwagi.

-----------------
Wszelakie info o tłumaczeniu można znaleźć w wątku: [www.phorum.org]

--
Tomasz Regdos :: www.regdos.com



Edited 1 time(s). Last edit at 12/23/2007 09:00AM by regdos.
Re: 5.2.XX po Polsku
November 13, 2007 08:05AM
Czesc. Fajna sprawa. dzieki wielkie w swoim imieniu za wlozona robote. Powiedzcie mi czy przesiadka na 5.2 odbywa sie bezbolesnie?

Pozdrawiam. Irek.
Zapraszam na [www.sklepgorski.pl]
Strona domowa Sierściuchów: [www.siersciuchy.pl]
Re: 5.2.XX po Polsku
November 13, 2007 08:32AM
Nie wiem jeszcze dokładnie, na razie testowo sobie przeniosłem. Jeszcze nie wiem jak przekowertować komunikaty do nowego rozwiązania czyli podforum z komunikatami.
Na pewno musisz od nowo szablony zrobić bo są całkiem nowe rozwiązania.
Ja mam sporo własnych zmian na forum a teraz nie mam czasu żeby nad tym posiedzieć dokładnie i posprawdzać wiec na razie nie przenoszę.

Ogólnie zmiany na duży plus z rzeczy interesujących to jest możliwość zapisywania i śledzenia zmian w wiadomościach (jak ktoś zrobi edycję)

--
Tomasz Regdos :: www.regdos.com



Edited 2 time(s). Last edit at 11/13/2007 08:34AM by regdos.
Re: 5.2.XX po Polsku
December 17, 2008 12:06PM
Zaktualizowałem tłumaczenie dla modułu BBcode.
polish_utf8.php.txt
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login